Hale magazynowe
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Leeds Housing / Kamvari Architects

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Kamvari Architects Projekt mieszkaniowy Leeds zaprojektowany przez firmę Kamvari Architects proponuje mieszkania w zabudowie szeregowej, spełniające kryteria współczesnego życia.
Wniosek odnosi się do kontekstu i interesującego miejsca otoczonego kanałami i drogą wodną.
Było to postrzegane jako okazja do stworzenia centralnego ośrodka dla społeczności, który oddzieliłby je od dróg kołowania i stworzył schronienie dla całej społeczności.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Typowe domy w zabudowie szeregowej, jak widać historycznie, mogą prowadzić do pewnych nieprzyjemnych problemów, pomimo tego typologia wskazuje na wspólny sposób życia z silnym poczuciem wspólnoty i sąsiedztwa.
Wyzwaniem dla nas było zrozumienie i uwzględnienie pozytywów z tej typologii i zaktualizowanie ich, aby wprowadzić je w XXI wiek.
Dzięki uprzejmości Kamvari Architects Algorytm i zaawansowane obliczenia zostały wykorzystane do oceny wielu układów jednostek w celu znalezienia najbardziej wydajnego układu na terenie, biorąc pod uwagę takie aspekty, jak parkowanie, udogodnienia i dostęp do pojazdu.
Dzięki uprzejmości Kamvari Architekci Architekci: Kamvari Architects Lokalizacja: Leeds, Wielka Brytania Dyrektor projektu: Omid Kamvari Zespół projektu: Nikoletta Poulimeni, Nazanin Behboodikhah, Mona Mirzaie Status: Propozycja Concept Powierzchnia całkowita: 10 000 m.
Budżet: 15 milionów funtów
[przypisy: klimatyzator monoblok, stropodach niewentylowany, fatek ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: fatek klimatyzator monoblok stropodach niewentylowany